Android 257 0

Televiyonlar Artık Mobil de…

Günümüz teknolojisini düşünecek olursak bilgisayarlarınızdan, tabletlerinizden ve tabi ki telefonlarınızdan canlı bir şekilde dilediğiniz televizyon uygulamasını izlemenin pek olası olacağını sizler de bu yola baş koymuş olan bizler de çok iyi bir şekilde biliyoruz. Sitemizden tüm televizyon kanallarını ve radyo kanallarını takıntısız, donmadan ve saatinde izleyebilirsiniz. Sizlere bu güzel teknolojiyi verdiğimiz amacıyla ilk olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Kalitemiz memnuniyetinizin yolundan geçerken sizlere her geride bıraktığımız gün daha iyi hizmeti sunabilmek amacıyla elimizden geleni yaptığımızın göstergesi olarak da izlediğiniz yayının niteliğini sunuyoruz. Genellikle belirli başlı çok izlenen kanallar olduğunu belirtmekteyiz. İzleyici kesimi bilhassa bu kanalları talep ettiğinden bizler de çalışmalarımızı o kanallar üzerinden devam ettirmekteyiz. Örneğin Atv Canlı izle linkine tıkla dediğiniz anda reklamsız bekletmeden bu kanalı dilediğiniz şekilde ilerleyebiliyorsunuz.

Bu teknoloji ellerinizin altındayken hem dilediğiniz uygulamaları izleyebilecek hem de bu uygulamaları kaçırmadan dışarı çıkabilecek bu kolaylıkla kendinizi baş kafaya bırakacaksınız. Hem de çocuklu bayanlar çocuğunuz var ve dışarı dostlarınızla buluşmaya gittiğinizde çocuğunuzun sıkıldım anne demeleriyle sık sık karşılaşıyor musunuz? Akıllı telefonunuzdan tek bir dokunuşla çocuğunuza istediği kanaldan istediği uygulaması açıp izletebilir; böylece sizde dostlarınızla doyasıya sohbetinizi edebileceksiniz. Örneğin Star Tv Canlı İzle linkimizden çocuğunuza sevdiği dizileri ya da müsabaka uygulamalarını açabilirsiniz.

Eskiden yalnızca radyolar vardı her türlü haberi, uygulamaları insanlar yalnızca dinleyerek paylaşıyorlardı. Ardından kara beyaz ekranlı tüplü ilk televizyonlar çıktı. İnsanlık adına çok büyük bir icattı. Hatta zamane filmlerinden en çok tutulan Vizontelede bile hususu işlenmiştir ve esprisi bugünümüzde bile geçmektedir. Replikse aynen şöyledir. Zeki Müren’i göreceğiz. Peki, Zeki Müren’de bizi görecek mi? Bir köy ahalisinin televizyonla tanışmasını izah eden o sahne izleyenlerin derin ilgisini çekmiştir. Neyse ardından da normal kanallı televizyonlara geçiş devri çok uzun sürmemiştir derken televizyonlar bundan sonra cep telefonlarımıza kadar girdi. Böyle bir güzelliğe sahipken evde bundan sonra kumanda kavgasına da son! Ceplerinde akıllı telefonu olmayan ev üyeleri bulunmamaktadır. Açın telefonunuzu girin sitemize yazın örneğin Show Tv Canlı İzle. Açılsın tek tıkla dilediğiniz yayın. Takılmadan, kesintisiz bir şekilde, dilediğiniz prosese izleyin. Yukarıda da bildirdiğimiz üzere sizlerin memnuniyeti bizim kalitemizdir. Sitemizden dilediğiniz kanalı, dilediğiniz yerde, dilediğiniz prosese kesintisiz bir şekilde ve niteliğini fark ederek izleme keyfi bundan sonra sizin. En sevdiğiniz dizi başladıysa ve televizyonunuz eşiniz doğrulusunda bundan sonra oldukça ele geçirildiyse en sevdiğiniz koltuğunuza yerleşin ve akıllı telefonlarınızdan ya da bilgisayarınızdan sitemize giriş yapın. İşte patlamış mısır ile birlikte dizi keyfi üstelik eşinizle kumanda kavgası yapmadan gelen tatlı bir keyif. Teknoloji güzeldir kullanmasını bilene.

Halil İbrahim Kurt {admin}

İnternet Hayal Gücü Beni Her Zaman Derinden Etkilemiştir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir